ICTV - Разом краще

Video: Хто хоче стати мільйонером? – 3 випуск від 06.12.2021

Дивіться онлайн легендарне інтелектуальне шоу Хто хоче стати мільйонером на ICTV 3 випуск від 06.12.2021 вже на нашому сайті та грайте разом з учасниками та ведучим телевікторини Станіславом Бокланом! В 3 випуску Хто хоче стати мільйонером на ICTV боротьбу за мільйон продовжив Максим Жержерунов, який в минулій програмі встиг дати відповідь на 3 питання. Другим учасником став землевпорядник із Черкас - Василь Максименко, а також на шоу за мільйоном прийшла чиновниця в галузі культури - Наталія Остапенко із міста Київ. Хто ж із цих щасливчиків отримає шанс розбагатіти завдяки власній логіці та інтелекту? Хто хоче стати мільйонером дивитись онлайн на ICTV 3 випуск від 06.12.2021. Дивіться також: Хто хоче стати мільйонером 2 випуск [read_more_news]

Хто хоче стати мільйонером? – 3 випуск від 06.12.2021

0 Коментувати

Дивіться онлайн легендарне інтелектуальне шоу Хто хоче стати мільйонером на ICTV 3 випуск від 06.12.2021 вже на нашому сайті та грайте разом з учасниками та ведучим телевікторини Станіславом Бокланом!

В 3 випуску Хто хоче стати мільйонером на ICTV боротьбу за мільйон продовжив Максим Жержерунов, який в минулій програмі встиг дати відповідь на 3 питання. Другим учасником став землевпорядник із Черкас – Василь Максименко, а також на шоу за мільйоном прийшла чиновниця в галузі культури – Наталія Остапенко із міста Київ. Хто ж із цих щасливчиків отримає шанс розбагатіти завдяки власній логіці та інтелекту? Хто хоче стати мільйонером дивитись онлайн на ICTV 3 випуск від 06.12.2021.

Дивіться також: Хто хоче стати мільйонером 2 випуск

Також по темі: Чи зможете ви відповісти на запитання учасника «Хто хоче стати мільйонером?» (Тест)
06.12.2021 18:20

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору