ICTV - Разом краще
06.12.2021 21:10
Поділитися

Учасники третього випуску «Хто хоче стати мільйонером?»: хто вони та скільки виграли

Учасники третього випуску «Хто хоче стати мільйонером?»: хто вони та скільки виграли

Сьогодні, 6 грудня, на ICTV відбувся показ нового епізоду телегри «Хто хоче стати мільйонером?». Хто став героями третього випуску та скільки їм вдалося заробити, читайте у матеріалі.

Максим Жержерунов, Київ

Першим учасником третього випуску «Хто хоче стати мільйонером?» став Максим Жержерунов, якого телеглядачі могли побачити минулого епізоду. Минулої середи він встиг відповісти лише на три питання, коли ефірний час програми добіг кінця.

Максим Жержерунов

У новому епізоді Максим успішно відповів ще на три запитання, діставшись суми 10 000 грн. Сьоме питання звучало так: «Який інгредієнт салату належить до того ж сімейства, що й отруйна беладонна?». Варіанти відповіді: А. Редис, В. Огірок, С. Томат, D. Буряк. Для того, щоб відповісти на це запитання, учасник використав дві підказки – «дзвінок другу» та «50/50». У результаті йому все ж таки не вдалося вибрати правильний варіант і довелося вирушити додому з гарантованою сумою в 5 000 грн.

Василь Максименко, Черкаси

Другим учасником третього випуску шоу «Хто хоче стати мільйонером?» став Василь Максименко. Землевпорядник із міста Черкаси прийшов на ефір разом із дочкою своєю знайомої Зоєю. Дівчина пообіцяла допомогти учаснику у тих сферах, які їй близькі.

Василь Макаренко

Василь без проблем подолав перші сім запитань вікторини, заробивши 15 000 грн. Восьме питання звучало так: «У першій половині 19 століття значно підвищили мито на імпорт деревини у Великобританію. Як канадським та американським експортерам вдалося обійти закон?». Варіанти відповіді були такими: А. Влаштували корабельний страйк, В. Декларували деревину як папір, С. Будували одноразові кораблі, D. Заборонили експорт англійського чаю. На жаль, учаснику не вдалося відповісти на це питання правильно, тому він завершив свою участь у телегрі, забравши з собою 5 000 грн.

Наталія Остапенко, Київ

Третьою учасницею епізоду стала Наталія Остапенко із Києва. Державна службовця та чиновниця з галузі культури прийшла на програму разом зі своєю колегою та подругою, директоркою Вишгородського історико-культурного заповідника Владою. Вона розповіла, що впевнена у успіху своєї подруги на шоу.

Наталія Остапенко

Наталя з легкістю відповіла на перші п’ять питань, заробивши гарантовану суму у розмірі 5 000 грн. Шосте питання звучало так: «Який податок мають сплачувати усі туристи на острові Майорка?». Варіанти відповідей: А. На сонце, В. На пальми, С. На купальники, D. На нудистські пляжі. Наталя сумнівалася з відповіддю та використала підказку «50/50», проте це не допомогло їй визначити правильний варіант. Учасниця залишила шоу із сумою 5 000 грн.

Не пропустіть новий випуск «Хто хоче стати мільйонером?» цієї середи о 20:20 на телеканалі ICTV!

06.12.2021 21:10Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору